זכיינות-אתר מאגר הזכיינות הישראלי

חברת מאגר הזכיינות הישראלי – יוסי מלכה, הינה חברה ייחודית בארץ, המחברת בין זכיינים המעוניינים  בהזדמנות עסקית של זכיינות, וניהול עסק קיים וממותג, לבין החברות הגדולות והטובות בארץ, המחפשות זכיינים. האתר שלנו מרכז לכם את כל המידע על ההזדמנויות העסקיות בארץ בתחום. אנו מחברים בין עסקים קטנים המחפשים זכיינים, ומתמחים בעבודה עם הרשתות הגדולות ממיטב התחומים בארץ. באתר שלנו תוכלו למצוא הזדמנויות המתאימות למתחילים, וגם הזדמנויות של להיות זכיין ברשת ענקית.

לחפש זכיינות לפי סוגים:

כאשר אתה מחפש הזדמנות עסקית בין דפי האתר, כדאי לך לחפש לפי רמת הקושי. יש לנו זכיינות של עסקים קטנים, ויש לנו זכיינות של עסקים ורשתות גדולים. בתפריט הראשי, תוכל למצוא את סוג העסק בו אתה מעוניין להשקיע בזכיינות לפי התחומים: קוסמטיקה, אופנה, מסעדות, ועוד.

למצוא בקלות הזדמנות להיות זכיין ברשתות הגדולות:

אם אתה נכנס לאתר מתוך מטרה לחפש זכיינות ברשת גדולה, תוכל למצוא בקלות הזדמנויות כאלו, על ידי גלילה של דף הבית. בדף הבית יש ריבועים עם לוגואים של כל מיני חברות ובתי עסק המחפשים זכיינים. בין בתי העסק הללו, תוכלו למצוא מותגים מוכרים וחברות ידועות המחפשות זכיינים.

עסקים למכירה:

האתר שלנו מתמחה גם בלהציע עסקים של זכיינות למכירה. לכן, אם הינך רוצה להיות זכיין ברשתות המאפשרות חופש פעולה, תוכל להיכנס בתפריט הראשי לקטגוריה של "עסקים למכירה". בקטגוריה זו, תצטרך לבחור מהתפריט את שם הישוב בארץ, ולבדוק אילו הזדמנויות עסקיות קיימות שם.

מידע על זכיינות:

תוכל למצוא באתר מאמרים עם מידע על הליך הזכיינות, למי מתאים, הסבר על היתרונות והחסרונות של הזכיינות, ועוד. בחלק של המאמרים, תמצא רעיונות כיצד לפתח עסק קטן של זכיינות למותג מוכר וידוע. בדף האודות, תוכל למצוא מידע על החברה שלנו, ועל הרעיון שעומד מאחורי היוזמה לחפש בין מי שרוצים להיות זכיינים, לבין מי שמחפשים זכיינים. אם אתה מעוניין במידע נוסף, או בקביעת פגישת ליווי וייעוץ, תוכל למלא את פרטיך בדף הקשר שלנו, ונציגי החברה יצרו עמך קשר לצורך מתן מידע על התהליך.

ניתן לייצור קשר ישירות למספר האישי שלי:

יוסי מלכה-מאגר הזכיינות הישראלי 050-8650031

 משרד-הרשות 1, הוד השרון 052-3316258