מינה טומיי

מינה טומיי זכיינות :
רשת מינה טומיי מתרחבת. אם אתם רוצים לרכוש זיכיון מחברה וותיקה ומובילה בתחום המסעדנות, אם אתם מחפשים להגשים חלום ולהיות חלק מצוות ומקונספט מנצח, רווחי ומתפתח מקומכם איתנו.
 
 
מינה טומיי הסיפור:
חמישה מטבחים ששואבים את השראתם מחמישה שווקים במזרח הרחוק התאחדו למסעדה אחת – מינה טומיי. המיטב של ויטנאם, תאילנד, יפן, הודו וקוריאה. כל כך דומים, אך עם זאת כל כך שונים.
חמישה שווקים המרכזים לתוכם את תמיצת התרבות האסייתית ומשלבים בהרמנויה טעמים, ריחות, צבעים, שפות, מנהגים, צלילים צפיפות וסקרנות המתגבשים לכדי חוויה אחת מיוחדת ומפתיעה.
במסע שלנו בחיפוש אחר הקונספט, נסענו לאין ספור שווקים וביקרנו במספר עצום של דוכני מזון מהיר בסימטאות הערים הגדולות של יבשת אסיה. טעמנו, הישוונו, חקרנו ולמדנו. לעיתים החיך שלנו לא היה מסוגל להכיל את עוצמת הטעם בביס הראשון, ובכל זאת עם הזמן למדנו להבחין בדקויות הקיימות באותן המנות בין עיר לעיר ובין מחוז למחוז, מה שאפשר לנו לפתח פלטת טעמים וליצור חוט מקשר בין מנה למנה המרכיבה את התפריט הרעיוני של רשת המסעדות. 
מינה טומיי הינה מסעדה המהווה צומת בה כל המנות מחמש הארצות נפגשות. שאיפתינו היא להישאר כמה שיותר נאמנים למנה המקורית, גם בטעם וגם בצורץ ההגשה. אנו מאמינים שהצלחנו ליצור אוסף של טעמים שיכולים להחזיר את הסועדים אל אותם מחוזות רחוקים ולהפוך את הארוחה למסע חוצה יבשות ותרבויות,כך שהסועד יכול לפתוח בקפיצה קטנה לקוריאה עם מנה מהמטבח הקוריאני ולהמשיך בקפיצה לויאטנם עם מנה מהמטבח הויאטנמי.
 
לפרטים נוספים:
יוסי מלכה מאגר הזכיינות הישראלי
050-8650031 / מלא פרטייך ביצירת הקשר ונחזור אליך
 

הצצה למטבח של מינה טומיי דרך ערוץ מפגש השף: