רשתות מתמחות-עובדות עם יוסי מלכה-זכיינות

עולם העסקים כיום מלא ברשתות מתמחות, אשר עוסקות בתחומים שונים: רשתות אופנה, רשתות הנעלה, רשתות תכשיטים, רשתות קוסמטיקה, רשתות מזון, רשתות צעצועים, רשתות סלולר וכן הלאה והלאה. כל תחום של צרכנות קיים כיום בחנויות אשר מתמחות בתחום זה בלבד, מה שמאפשר בידול בין הרשתות והחנויות השונות, ויצירת אפשרויות נרחבות לרכישה ולמכירה כאחד. עם הליווי של יוסי מלכה, גם אתם יכולים לנהל רשת מתמחה, או לפתוח חנות מתמחה בזיכיון של רשת כזו.

רשתות מתמחות

כל חנות עוסקת בתחום מיוחד משלה. חנויות מסוימות עוסקות בממכר של מזון ומוצרי יסוד. חנויות אחרות מתמקדות במוצרי מזון טבעיים או בריאותיים. ישנן חנויות שעוסקות בקוסמטיקה, ואחרות מתמחות במיוחד במוצרי איפור. ישנן חנויות כלבו אשר מוכרות ביגוד לכל המשפחה, ולעומתן חנויות אשר מתמחות בבגדי ילדים בלבד, או רק בנעליים, או רק בהלבשה תחתונה. ניהול של רשתות מתמחות כולל גם בחירה של בידול מיוחד: מהו התחום שבו עוסקת הרשת, מהו תת התחום שבו היא פועלת, ומה מבדיל אותה מרשתות אחרות אשר פועלות באותו התחום. רשתות מתמחות רבות יוצרות מותגים משלהן וצוברות מוניטין. אחרי הפריצה הראשונה, מרבית הרשתות המתמחות מעניקות רישיונות זיכיון לבעלי עסקים, במטרה לגדול ולהתרחב כמה שיותר, ולהביא את המוצרים שלהן לכל מקום.

יוסי מלכה-מאגר הזכיינות הישראלי

יוסי מלכה בהכשרתו מתלווה לרשתות מתמחות ולסוגים שונים של קמעונאים, ומסייע להם בניהול הקמעונאי על כל חלקיו. יוסי מלכה מתמחה לא רק בניהול רשתות קמעונאיות, אלא גם במיתוג, בשיווק ובמנהל עסקים. במהלך שנות עבודתו פיתח יוסי מלכה מודלים שונים של זכיינות בהתאמה לרשתות ולחברות שאיתן עבד. גם כיום, במסגרת החברה הפרטית שלו, מלווה יוסי מלכה רשתות מתמחות מכל התחומים, ומעניק להן ליווי ניהולי, על מנת לשפר את מערך הניהול הקמעונאי שלהן, ולבנות עבורן מערך זכיינות איכותי, אשר יאפשר להן לגדול ולהתפתח בצורה טובה, נכונה ונוחה.

אתם בעלים של רשתות מתמחות? רוצים להקים רשתות מתמחות, או להיות זכיינים של רשת כזאת? בואו לקבל ליווי והדרכה ברמה גבוהה, בחברה של יוסי מלכה-מאגר הזכיינות הישראלי!