רשת קפה ג'ו המתחדשת מחפשת זכיינים לרחבי הארץ

 

קפה ג'ו מזמינה אותך הזכיין /ית להצטרף למערך הזכיינות של הרשת ולהשתלב ברשת שהעתיד שלה מבוסס על שורשיות חזקה, על ערכים של חדשנות, איכות ומובילות. ערכים אלה באים לידי ביטוי בתפיסת השירות, איכות חומרי הגלם ויצירת תפריט דינמי ומתחדש בהובלת השף הראשי של הרשת ובשיתוף תזונאית הרשת. בכל מנה מושקעת חשיבה רבה, תוך סקירת טרנדים בארץ ובעולם והתאמתם לחייך הישראלי.

 קפה ג'ו :                                    

  קפה ג'ו רשת בתי קפה המובילה בישראל עם ותק של יותר מ- 15 שנה וכ- 170 סניפים ונקודות מכירה.

  החברה מובילה את תרבות הקפה האיכותי, מפעילה מפעל לקליית קפה בטכנולוגיה מתקדמת ומספקת תערובות קפה ייחודיות ומשובחות למאות בתי קפה, בתי מלון מובילים ומסעדות ברחבי הארץ.

  בשנת 2013 "דלק ישראל" חברת הדלק והגז בישראל רכשה 51% מרשת קפה ג'ו. אינטגרציה זו מאפשרת נגישות מקסימלית ונוחה באמצעות פריסת מאות סניפי הרשת ברחבי הארץ לצריכת קפה איכותי ומזון מהיר באיכות של   מסעדה.

 קפה ג'ו : מודל הסעדה :                      

  רשת קפה ג'ו פועלת במסגרת 3 מודלים להסעדה :

  1. "Casual Dining" (בית קפה בשירות מלא, "פול סרוויס"): חווית בילוי מלאה של בית קפה עם תפריט מגוון ומוקפד של מנות שף וכן שירות אישי ע"י צוות מלצרים מקצועי ואדיב.

  2. "Fast Casual Dining" (קונספט חדש – הכנה מול הלקוח בשירות עצמי): מודל חדש שמציע חוויה קולינרית למול עיני הלקוח. מקררי תצוגה ועמדות בישול מציעים ללקוח בחירה והתאמה אישית של המנה על בסיס מרכיבים וחומרי גלם טריים ומשובחים. 

  3. "Fast Food" (מודל – קפה ג'ו במנטה): סניפים המציעים חווית שירות מהירה וזמינה "על הדרך" של קפה לצד מגוון מנות איכותיות מוכנות מראש של כריכים, מאפים ומלוחים ומנות נוספות המתאימות לקונספט ה- T.A.  

 זכיינות קפה ג'ו :                     

זכיינות בקפה ג'ו מעניקה לזכיין פלטפורמה להנות ולהגשים את עצמו כעצמאי. פלטפורמה שתתן לזכיין בראשית דרכו הדרכה ותמיכה בהקמת הסניף עד לתפעולו המלא ותמיכה שוטפת המלווה בכל ההבטים התפעוליים לאורך כל הדרך אשר בעזרתה יצליח להימנע מטעויות המאפיינות את תחום המזון. ומכן מתחילה הדרך להצלחה, ההצלחה של הזכיין היא ההצלחה שלנו.

קפה ג'ו מתרחבת ופותחת בפני הזכיינים הזדמנות להצליח ולהתעצם ביחד עם החברה

 

לרשת קפה ג'ו דרוש זכיין לסניף פעיל ורווחי במרכז הארץ

 

לפרטים נוספים:

יוסי מלכה מאגר הזכיינות הישראלי 050-8650031 \ משרד: 052-3316258