זכיינות לרשת שניצליין – יש לנו מיקום ויש קונספט מנצח

 "שניצל הוא אחד מבין המאכלים הבסיסים שנמצאים בכל מטבח ישראלי" …

רשת שניצליין: 

מסעדת שניצליין  נוסדה בשנת 2000 כמסעדת מזון כשר, מהיר ואיכותי אשר מגישה ללקוחותיה את השניצל בטעם האותנטי והישראלי המוכר בכל בית .

בסיס ההצלחה מותנה מכמה מרכיבים עיקריים אשר מאפיינים את התנהלות הרשת: צוות עובדים מסור אחראי ומגובש ,בחירת חומרי הגלם המשובחים ביותר –  החל  מעוף טרי מובחר, ירקות טריים הישר מהשוק ,רטביי הבית שנעשים במקום, מחלקת אפיית באגטים, מבחר סלטים ומרקים בטעמים משתנים, כל זאת תוך שמירה קפדנית על טריות , ניקיון ושירות אדיב ומהיר.

זכיינות שניצליין 

מסעדת שניצליין פעלה תחילה כסניף אחד אשר היה מבוסס על שיטת המזון המהיר. עם השנים התפתחה ופעלה על פי עקרונות אשר מנחים את המסעדה מיום הקמתה ועד היום:

  • תפריט מוגבל אשר כולל 5-6 טעמי שניצל, 2-3 סוגי מרינדות לחזה עוף, טוגנים, תוספות חמות, סלטים טריים, אפיית בטגטים במקום ושתייה קלה.
  • המסעדה הותאמה ליצור המוני של פריטי מזון פשוטים עם תהליכי קו-יצור.
  • שירות עצמי בדלפק.

כיום הרשת מונה כ – 16 סניפים פעילים  ומצליחים ועוד כ- 4 סניפים בשלבי הקמה הממוקמים באזורי היי-טק, אזורי תעשיה ובמתחמי בילוי.

המפגש היומיומי עם קהל רחב  מקנה לנו את האפשרות להבחין ולקבוע כי השניצל הוא הקונספט האידיאלי לסועד המקומי  .

לאחר ניסיון רב בהקמת מסעדות הן בישראל והן בחו"ל נמצא כי  עלויות ההקמה ועלויות המזון הן ממוצעות  בישראל  ובכך מביאות את המסעדה לתשואות כלכליות יציבות  וטובות , אופן הצמיחה גבוה בכל ההיבטים ומעמיד את עלויות  המזון  (FOOD COST ) על כ- 33%.

פיתוח רשת מזון מהיר כשר כ- "שניצליין" בישראל  תעניק ללקוח חווית אכילה מלווה באוכל איכותי ובמחיר שווה לכל כיס.

לרשת שניצליין זיכיון לסניפים חדשים בפריסה ארצית  

לפרטים נוספים ולהצגת התוכנית העסקית:

יוסי מלכה מאגר הזכיינות הישראלי

050-8650031 \ משרד 052-3316258